Results 1 to 4 of 4

Thanks
    14

CS:GO hack yardım ediniz.

Merhaba arkadaşlar,

Adım Hüseyin, biraz önce CS:GO hack satın aldım.Öncelikle hile şuanda çalıyor mu ? Bu hilede VAC ban yeme oranım % kaç ? Ayrıca Steam CS:GO güncellediğinde hile otomatik olarak güncelleniyor mu ?

xDeathwing's Avatar
    Thanks
    3
    Hile şuanda çalışıyor, VAC ban yeme oranı 0.01% diyebiliriz, ancak daima bir ban şansı vardır, CSGO güncellendiğinde eğer hile aksaklık yaşıyor, düzgün çalışmıyorsa güncellenir.
    “Imagination is more important than knowledge.
    For knowledge is limited to all we now know and understand, while imagination embraces the entire world, and all there ever will be to know and understand.”
    - Albert Einstein

Thanks
    14
    Tamam hocam Allah razı olsun, yani steam güncelleme yaparsa hile ile direk girebiliyoruz değil mi.Ama bu durumda ban yeme oranımızda olmuyor.

xDeathwing's Avatar
    Thanks
    3
    Quote Originally Posted by hsari26 View Post
    Tamam hocam Allah razı olsun, yani steam güncelleme yaparsa hile ile direk girebiliyoruz değil mi.Ama bu durumda ban yeme oranımızda olmuyor.
    Oynama olmaz, VAC güncellemeleri gizlice gelir. Ama ancak dediğim gibi CSGO güncellemelerinden sonra eğer hackte bir sorun yoksa normal bir şekilde oynayabilirsin.

Kilit.
    “Imagination is more important than knowledge.
    For knowledge is limited to all we now know and understand, while imagination embraces the entire world, and all there ever will be to know and understand.”
    - Albert Einstein

Tags for this Thread