Results 1 to 4 of 4

Thread: Peki ama neden?

Thanks
    0

Question Peki ama neden?

Aslında buraya istediğim hileleri bulma umuduyla gelmiştim ancak yanıldım.Yanlış anlamayın bu sadece bu siteye özel bir sorun değil bütün siteler için aynı.İstediğim oyunların hileleri maalesef hiçbir sitede bulunmuyor.Sitenin istek bölümünü inceledim ve karşılaştığım manzara buydu:

Onlarca oyun için hile kodlaması reddedilmiş ama neden? Sebebini öğrenmek istiyorum.Özellikle; Arma2, Arma 3 ve Planetside 2 için deli gibi hile ararken bulamıyorum.Her yerde durum bu şekilde.Bu sitenin Türkçe desteği daha iyi olduğundan buraya sormak istedim.Umarım bir cevap alabilirim.

serimarda's Avatar
    Thanks
    47
    Merhabalar Simdi buradaki listede 194 tane kabul edilmemis oyun var. Bizim hali hazirda hilesini yazmis oldugumuz 65 oyun var ve planlanan da5 tane oyunumuz var.
    Dusunun toplamda 270 tane oyun yapar. Bu hileyi yapmak yetmiyor bunun guncellemesinide yapmak zorundayiz surekli hemde.
    Bu birini guncellerken digerinin guncellemesi geliyor 65 oyun icerisinde Bizim bu kabul edilmeyenleride yaptigimizi dusunun! ayni anda 3-4 oyun guncellemesi gelse?
    Bunu kimse yapmaz yapamaz. Bizde aralarinda bize en uygun olani seciyoruz (en cok sevilen veya ragbet goren) onlari hazirliyoruz ve piyasaya suruyoruz.
    Sanirim cevap yeterlidir.
    Saygilar
    Serimarda

Thanks
    0
    Quote Originally Posted by serimarda View Post
    Merhabalar Simdi buradaki listede 194 tane kabul edilmemis oyun var. Bizim hali hazirda hilesini yazmis oldugumuz 65 oyun var ve planlanan da5 tane oyunumuz var.
    Dusunun toplamda 270 tane oyun yapar. Bu hileyi yapmak yetmiyor bunun guncellemesinide yapmak zorundayiz surekli hemde.
    Bu birini guncellerken digerinin guncellemesi geliyor 65 oyun icerisinde Bizim bu kabul edilmeyenleride yaptigimizi dusunun! ayni anda 3-4 oyun guncellemesi gelse?
    Bunu kimse yapmaz yapamaz. Bizde aralarinda bize en uygun olani seciyoruz (en cok sevilen veya ragbet goren) onlari hazirliyoruz ve piyasaya suruyoruz.
    Sanirim cevap yeterlidir.
    Saygilar
    Serimarda
    Tahmin ettiğim gibiydi hocam.İlgili geri dönüşünüz için minnettarım.

serimarda's Avatar
    Thanks
    47
    Estafurullah Herhangi bir sorunuzda yine konu aciniz
    Saygilar
    serimarda

Tags for this Thread