Results 1 to 6 of 6

Thread: türkiyede paypal yasak

Thanks
    0

türkiyede paypal yasak

kredi kartı veya bankart ile alıs verıs yapamıyoruz en kısa zamanda düzeltilirse iyi olur

serimarda's Avatar
    Thanks
    47
    Evet Turkiyede Paypal Kullanimi 1 haziran 2016 tarihinden itibaren durduruldu. Bunu biliyoruz ve bunun icin de sizlere farkli yollardan hizmet ediyoruz
    Payment wall kullanarak (mobil odeme vs) satin alabilirsiniz.
    Ayrica STRIPE uygulamasi ile kredi kartiniz ile alisveris yapabilirsiniz.
    Diyelim bunlarin hicbirini yapamadiniz insanlik hali olabilir. Gelin ts3 servisimize size yine yardim edelim.
    Yani bircok secenegimiz mevcut

SuperAimbot.com's Avatar
    Thanks
    5
    Merhaba,

wWw.VModz.Net adresi üzerinden banka hesabından havale yaparak veya kredi kartıyla satın alarak işlem gerçekleştirebileceğinizi unutmayın.

İzleyin :https://www.youtube.com/watch?v=d0Il23_MU-I

Thanks
    0
    TR üzerinden kredi kartı ile sanırım bir şekilde bloke yapıyor. Bende ininal kart alarak içerisine bakiye yükledim ve bu şekilde STRIPE üzerinde alabildim. VModzNet sitesine göre çok daha uyguna geliyor. bilgilerinize. serimarda arkadasımda sağolsun çok iyi destek veriyor. Bu konuda da şüphen olmasın.

SuperAimbot.com's Avatar
    Thanks
    5
    Quote Originally Posted by vmodznet1065 View Post
    TR üzerinden kredi kartı ile sanırım bir şekilde bloke yapıyor. Bende ininal kart alarak içerisine bakiye yükledim ve bu şekilde STRIPE üzerinde alabildim. VModzNet sitesine göre çok daha uyguna geliyor. bilgilerinize. serimarda arkadasımda sağolsun çok iyi destek veriyor. Bu konuda da şüphen olmasın.
    Sizin buada 35 TL ödeyerek aldığınız programı biz 5 tl fark ekleyerek 40 TL'ye satıyoruz.

Dolayısıyla VModzNet'e göre "çok daha uygun"a geliyor yorumu yanlış bir yorum.

Ödeme kanallarında sizden alınan komisyonu bize mal etmemeniz gerekir.

ininal kart alırken bir miktar ücret ödüyorsunuz, komisyonsuz uygulamalar dışında kart'a para yüklerken %2 komisyon ödüyorsunuz. Buna PTT gibi şubelere ulaşım için yol ücreti eklendiğinde bir çok kişi için daha uygun dediğiniz durum daha külfetli hale gelir.
    Last edited by SuperAimbot.com; 10-16-2016 at 01:45 PM.

SuperAimbot.com's Avatar
    Thanks
    5
    Last edited by Scythe; 10-18-2016 at 08:42 PM.

Tags for this Thread