Results 1 to 6 of 6

Thread: Paymetwall Ödeme Sorunu

Thanks
    2

Paymetwall Ödeme Sorunu

Merhabalar Paymentwall üzerinden ödeme yaptım Ödeme yi size transferleri uzun sürünce bende yeniden sistem üzerinden beklememek için Kredi kartı ile ödeme yaptım ve ürünü aldım. ne var ki paymentwall'a ödeme yapmama rağmen 2 aydır ömrümü yediler. en son gönderdikleri mesajda ise ödemeyi size gönderdiklerini yazmışlar.
    Hesabımın kontrol edilmesini ve paymentwall tarafından size gönderilip muallakta kalan bir ödeme olmuşmu Mağduriyetimin giderilmesi yönünde yardımlarınızı rica ediyorum.

Teşekkürler.

serimarda's Avatar
    Thanks
    46
    Ozur dilerim gercekten anlayamadim. Simdi 2 keremi siz hile icin odeme yaptiniz?
    Sizin bilgilerinize bakiyorum ama en son ZMR icin 3 aylik hile satin almissiniz ve bu hile de 30 eylulde sona ermis.
    Bunun haricindemi hile satin aldiniz. Daha net konusabilmek icin ve yanlis anlamalara olanak saglamamak ts3 adresimize gelmenizi rica ederim gun icerisinde
    saygilar
    serimarda

Thanks
    2
    Özetle ;
    Paymentwall a banka transferi ile para gönderdim. İşlemler uzun sürdüğü için beklemeyip. Paypal üzerinden sisteme yeni ödeme yapıp ürünü aldım.
    paymentwall a göndermiş olduğum para yalan oldu. paymentwall ise size gönderdiğini söylüyor..

serimarda's Avatar
    Thanks
    46
    Lutfen oncelikle sunu bilmelisiniz ki; Bize gelen herhangi bir odeme olsa aninda siztemimiz otomatik olarak sizi aktif ediyor bu manuel (elle onaylama) aktivasyon degildir.
    Hergun bircok kullanicimiz Paymentwall ile alisveris yapmakta.
    Oncelikle;
    Paymentwall sistemini goremedigimiz icin direkt olarak paymentwall musteri iliskileri bolumune
    odeme yaptiginiz belge ile birlikte sitemizde aktif olmadiginizibu yuzdende paranizi geri istediginizi belirten bir mail atiniz.
    Bunun akabinde odeme yaptiginiz ucreti size geri gondereceklerdir yada bu meblagin bize gonderildigine dair bir belge isteyiniz.
    Saygilar
    serimarda

5. The Following User Says Thank You to serimarda For This Useful Post:

mira306 (10-06-2016)

Thanks
    2
    Lütfen kontrol ediniz
    06/30/2016 07:24 AM SystemCheats w92596643 SanalPara Banka Transferi 24.72 USD 3 Month ZMR: Zombies Monsters Robots Subscription

serimarda's Avatar
    Thanks
    46
    Burada sizin gonderdiginiz Bilgiler isiginda herturlu kontrol yapilmistir. Fakat bize ulasan hicbir odeme bulunmamaktadir
    Bunun icin lutfen Size ozelden gonderdigim mesajdaki adimlari uygulayiniz
    Konu kapatilmistir.

Last edited by serimarda; 10-06-2016 at 05:31 PM.

Tags for this Thread