Results 1 to 6 of 6

Thread: Yeni Paypal Hesabı açma

musluk07's Avatar
    Thanks
    4

Post Yeni Paypal Hesabı açma

Merhabalar , Vpn üzerinden yeni ir paypal hesabı açtım fakat kartı bir türlü kabul ettiremiyorum. 'Bu kredi kartı, ne yazık ki diğer PayPal hesaplarına bağlı olamaz. Başka bir kredi kartı ayırın.'' Bu uyarıyı alıyorum.Hollanda üzerinden açtım eski hesabımdaki ininal kartımı çıkarttım ve hesabı kapattım.Bir yardımcı olsanız ?
    I feel like I'm diagonally parked in a parallel universe...English, I love you

Thanks
    5
    KardeŞİm sakin satin alma ben aldim 25 gÜn sonunda vac ban atildi overwatch deĞİl vac ban yedİm dİrek sakin alma

musluk07's Avatar
    Thanks
    4
    Sen yine 25 gün kullanmısın , ben 30 günlükken yedim banı Degiştirdim hile Dead by ' a geçtim.Windows sürümün ne ?

Thanks
    5
    8.1 de bir daha bu siteden alışveriş yapmam abi unteced diyorlar ban yiyorum cidden parama yazık oldu Eagle hesap çöpe gitti
    Ban yenilen paralı hile mi olur ?
    5 ay ***** adlı siteden kullandım ban yemedim keşke denemez olaydım burayı.
    Last edited by serimarda; 10-13-2016 at 10:52 AM. Reason: No advertise

musluk07's Avatar
    Thanks
    4
    Haklısın bende aldığıma çok pişman oldum , ama yapıcak bişe yok.Dedigin gibi alternatif çok ama burdaki hile problem olmadığı için tercih ettim , lakin 30. gün pof.Benim yıllardır emektarım hesabım çöpe gitti.

serimarda's Avatar
    Thanks
    46
    Oncelikle bu konuya gec cevap verdigim icin icin ozur dilerim.
    Kredi kartiniz sanirim baska bir paypal hesabina ekli kaldigi icin bu uyariyi alirsiniz bu sesapdan ayirmalisiniz oncelikle.
    Ardindan biz herzaman belirtiriz heryerdede bu uyarilarimizi bulabilirsiniz.
    Hic bir hile yakalanamaz degildir. Nasil biz guncelliyorsak oyun ureticileri veya anti hile dirmalarida bu yazilimlarini guncellemektedirler.
    Konu kapatilmistir. Herhangi bir sorunuz icin yeni konu aciniz
    Saygilar;
    serimarda

Tags for this Thread